Mega výpredaj, značkové DOCA od 29,70€

DOCA bigSALE

Grécka značka DOCA ohuruje každú sezónu. Nadčasové kabelky z Grécka milujú dámy s vyberaným vkusom. Ide o prestížnu značku s dlhoročnou tradíciou. Návrhári dokonale poznajú ženské potreby. Či už siahnete na štýlové crossbodyčko alebo priestrannú shopperku vedzte, že každý model je výnimočný. Nádherné vzory inšpirované horúcim Gréckom, radosťou zo života a zmyselnosťou.

Do ruky a na rameno naše každodenné

Nie len do práce milujeme nosiť kabelky do ruky a na rameno. Sú perfektnou voľbou ak po práci potrebujete skočiť na rýchly nákup alebo len tak sa poflakovať po obchodných centrách, veď možno natrafíte na perfektný outfit, ktorý si domov odnesiete práve vo svojej kabelke. Kabelky DOCA ponúkajú všetko, čo na bežný deň potrebujete. Priestor, funkčnosť a okrem nosenia na ramene a v ruke si ich viete štýlovo prehodiť ako crossbody. Všimnite si detaily v podobe zaujímavého, kvalitného materiálu - eko kože. Práve tým sú DOCA výnimočné - jednoduchá kabelka obohatená o nevšedné, výnimočné spracovanie. K tomu prirátajte kvalitné šitie a detailné prvky, ktoré nádherne kabelku oživia a dokonalý kúsok je na svete, teda...vo vašom šatníku. 

 

Pre chvíle pohody, štýlové crossbody

Ak v lete dávate prednosť minimalistickej móde, ktorá krásne zvýrazňuje vaše opálenie, pôsobí ľahúčko a ladne, nemôžete si dovoliť zaťažiť svoj celkový look robustnou kabelkou. K letným šatám, kvetinovej čelenke či trendovým kraťaskám jedine crossbody. Stačí si vybrať jeden - ten pravý kúsok, ktorý dokonale osvieži outfit. V ponuke aj kabelky v štýle safari, ktoré sú absolútnym hitom leta. Práve tieto crossbody potrebujete aj na svoju vysnívanú dovolenku. Rande na pláži či v najlepšej reštaurácii? Kto by sa trápil s veľkou kabelkou. Siahnite po najkrajších crossbody kabeliek DOCA aké ste kedy videli. 

Hurááá na pláž

Ak už máte dovolenku za sebou, tíško vám závidíme, a viete čo? Závidíme aj tým, ktorí ju májú ešte len pred sebou. Nezabudnite však na tašku, do ktorej sa vám a vašej rodinke vojde naozaj všetko. Na pláži alebo kúpalisku nemusíme byť ako šedé myšky. K jednofarebným plavkám jedine pestrá kabelka DOCA. Nezabudnite si do vlasov zaviazať modernú šatku, k tomu štýlové okuliare a nič viac nepotrebujete. Do priestranných tašiek s parádnou potlačou sa vám vojde jedlo, pitie, deka. Obľúbené sú hlavne u mamičkách, ktoré toho ako iste viete, potrebujú ešte viac ako my bežní smrteľníci. 

 V ZĽAVE AJ BRUTÁLNE DOCA PEŇAŽENKY TU

 CHOĎ NA VŠETKY ZĽAVY TU