Čisté línie a krabicový tvar kabelky → inšpirujte sa s nami!!

Nájsť si tu pravú kabelku, býva častým problém. Stará už doslúžila a vy sa obzeráte v obchodoch po novom kúsku, ale všetko sa vám zdá na jedno “kopyto“. S kabelkou na ramene, alebo aspoň po ruke, trávite prevažne väčšinu dňa, preto jej výber je dosť dôležitý. Veľké, malé, jednoduché i komplikovanejšie, kabelky, tašky a ruksaky je ich na výber veľa, ale neviete si vybrať tu svoju. Chýba vám to čo by vám padlo presne do oka – áno to je ona!  Ak si nie ste istá, potom sa pred samotným vpádom do butiku s kabelkami inšpirujte naším dnešným príspevkom.

Súčasný trend je kabelka s čistými líniami a minimalistickými doplnkami, ktoré určite ulahodia vášmu oku. Praktické jednofarebné kúsky, ktoré sú univerzálne, skvele doplnia každý businesslook. Perfektne sa hodia na každodenné nosenie, ale i na večerné posedenia. Sebavedome a elegantne tak sa budete cítiť s týmito kabelkami.

 

linie

 

“Krabicové kabelky“  je v súčasnosti veľmi populárny typ kabeliek. Niekedy sa im tiež hovorí „boxová“. Vychádza z anglického slova box, čo znamená práve škatuľa. Predstavte si kabelku, ktorá jednoducho vyzerá ako škatuľa s uchom a zapínaním. Typický obdĺžnikový, alebo štvorcový tvar  v rôznych farbách a v každom ročnom období. Kúpte si nejakú veľmi farebnú, s kvetinkami a zdobením. Ale v kurze sú aj jednofarebné v pánskom štýle. Kedykoľvek z nej budete niečo potrebovať, budete presne vedieť kam siahnuť. Tento originálny tvar kabelky vám aj vášmu celkovému outfitu pridá vyhranený štýl.

 

 

krabicove

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.