Darčekové kupóny

Darčekový kupón je perfektnou voľbou ak si chcete byť istí, že si jeho majiteľka alebo majiteľ vyberie presne ten produkt, po ktorom túži.

 

Uplatnenie kupónu:

Každý darčekový kupón má svoj jedinečný číselný kód. Viditeľný je len po zakúpení, a to buď na vytlačenom kupóne, ktorý posielame zabalený v darčekovej obálke alebo sa Vám zobrazí v emaily, z ktorého si ho môžete vytlačiť Vy. (pri kúpe si sami zvolíte či Vám ho pošleme poštou alebo emailom)

Kód poukazu zadajte pri objednávke do príslušného poľa (zľavy a doplnky) a potvrďte ho.

 

UPOZORNENIE: Každý poukaz je možné použiť iba raz a ihneď po jeho uplatnení je v systéme automaticky deaktivovaný. V prípade chybného uplatnenia nás kontaktujte na kabelky@kabelky.sk 

 

Podmienky uplatnenia kupónu:

1. Kupón je možné uplatniť/využiť iba počas obdobia, ktoré je na kupóne uvedené.

2. Po uplynutí doby platnosti kupónu stráca zákazník nárok na poskytnutie práv vyplývajúcich z vystaveného kupónu, a to bez nároku na vrátenie ceny tovaru a/alebo služby poskytovateľa na ktoré bol kupón vystavený. 

3. Kupón je možné využiť iba jednorazovo, a to v plnej výške hodnoty kupónu a tento nie je možné vymeniť za hotovosť. (ak si zákazník vyberie tovar za nižšiu cenu ako je cena kupónu, predávajúci nie je povinný vyplatiť zákazníkovi rozdiel, ktorý vznikne).

4. Hodnota darčekového poukazu sa vzťahuje na produkt, preto nie je možné uplatniť kupón na cenu dopravy a balenia. (napr. objednali ste si kupón v hodnote 30e. Vybrali ste si kabelku za 15 eur, doprava je 3,49eur. Hodnota kupónu sa vzťahuje iba na kabelku, teda si ešte môžete vybrať z ponuky tovar za 15 a viac eur.)

5. Zákazník si môže vybrať tovar, ktorého cena presahuje cenu kupónu. V tom prípade je povinný uhradiť vzniknutý rozdiel.  

6. Predávajúci nenesie zodpovednosť za stratu, odcudzenie alebo poškodenie či zničenie kupónu.